Když si chcete vsadit na sportovní utkání, nemusíte vždy běžet na nejbližší pobočku vaší sázkové kanceláře. Rozvoj moderních technologií a okamžitý přístup k mobilnímu internetu umožňuje sázení nejen z počítače, ale prakticky odkudkoliv na světě prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Mobilní sázky podporuje i sázková kancelář MaxiTip, která nabízí dvě verze své mobilní aplikace.

Mobilní aplikace Maxitip pro iOS i Android

Mobilní aplikace Maxi Tip je dostupná pro obě dvě největší platformy současnosti, Android od Googlu, na kterém běží naprostá většina zařízení, a také poněkud méně rozšířený, ale stále oblíbený iOS od společnosti Apple. Hned na úvod ale musíme zmínit, že instalace do zařízení s Androidem není tak jednoduchá, jak se zdá – obchod Play totiž omezuje některé tipy aplikací a proto v něm tuto aplikaci nenajdete. Musíte si jí stáhnout a nainstalovat přímo ze stránek sázkové kanceláře. U iOS pak instalace probíhá klasicky přes AppStore.

Na co si vsadíte v mobilní aplikaci Maxitip?

Aplikace Maxi Tip umožňuje sázení ve stejném rozsahu, jako na pobočce nebo v plné webové verzi. V základním rozhraní tak uvidíte jen základní nabídku na výhru/remízu/prohru, kterou je možné rozšířit rozkliknutím dané události. Trochu zamrzí na mobilu méně přehledné statistiky, které se ale nijak neliší od konkurence.

Co když máte jiný systém?

V tom případě vás moc nepotěšíme. Maxi Tip totiž nemá svoje webové stránky optimalizované pro zobrazení na displeji mobilu bez aplikace. Na stránky sázkové kanceláře se tedy dostanete, ovšem uživatelsky příjemné ani přehledné to moc nebude.

Funkce navíc v mobilním webu Maxitipu?

V tomto ohledu nic moc navíc nečekejte. Ani plné webové rozhraní nic navíc nenabízí. Nedočkáte se tu tak ani streamů z utkání, ale dokonce ani textových přenosů. Ty si budete muset, pokud sázíte u Maxi Tipu, najít někde jinde.